بازسازی یا بازسازی خانه شما می تواند یک پروژه بسیار مفید باشد. اگر پروژه شما شامل سقف کاذب است، ممکن است از خود بپرسید که آیا سقف کاذب نصب کنید یا سقف کاذب. ما در شرکت آکاژ بر این باوریم که دلایل خوبی برای نصب سقف کاذب وجود دارد. در ادامه بخوانید و برخی از دلایل را بهتر و آگاهی کامل داشته باشید

با سقف کاذب تزئینی خیره کننده، ظاهر و احساس خانه خود را دوباره تعریف کنید

نصب سقف های کاذب – نه چندان آسان

هنگامی که نوبت به انتخاب یک محصول سقفی برای خانه شما می رسد، دو گزینه اساسی وجود دارد: سقف گچی و سقف کاذب. نصب سقف کاذب به کار فیزیکی بیشتری نسبت به سقف گچی نیاز دارد. ورق های دیوار به طور متوسط ​​حدود ارزان است. و بالا بردن آنها تا سقف نیاز به دو دسته بازوهای قوی یا بالابر  دارد. پس از نصب سقف کاذب به تیرهای سقف، هنوز کارهای تکمیلی زیادی وجود دارد که شامل پوشاندن سر پیچ، سنباده کاری، رنگ آمیزی و پاکسازی می شود.

نصب سقف کاذب- یک پروژه

نصب سقف کاذب به عنوان یک پروژه بازسازی خانه به طور کلی می تواند به عنوان یک پروژه انجام شود. نصب آن دشوار نیست، آشفتگی ایجاد نمی کند و معمولاً در یک آخر هفته تکمیل می شود. نکته جالب این است که می‌توانید اطلاعات و ویدیوهای کاربردی نصب و راه اندازی زیادی را از طریق اینترنت پیدا کنید. یکی از ویدیوهای مورد علاقه ما این یکی از مراحل نصب سقف کاذب است.

وقتی نوبت به تزیین سقف می رسد، دیوار گچی تقریبا گزینه بسیار مناسبی شاید باشد . از سوی دیگر، سقف‌های کاذب سبک‌های منحصربه‌فردی را ارائه می‌کنند، مانند سقف‌های زیبا و جلوه‌های قلع کلاسیک که می‌توانند سبک، بافت و عمق را به دکوراسیون منزل شما اضافه کنند. سقف کاذب نیز در رنگ‌های مختلفی وجود دارند، بنابراین می‌توانید با دیوارها و کف خود هماهنگ کنید.

انواع سقف کاذب در آکاژ

بدیهی است که از دیدگاه مغرضانه ما، بدون ذکر امکانات تزئینی بی پایان، داشتن سقف کاذب بسیار کاربردی تر است. اما حرف ما را قبول نکنید. نویسنده سایت آکاژ در مقاله‌ای در مورد بازسازی سقف کاذب چنین اظهار داشت : “برای من بی‌معنی است که با توجه به انتخاب، سقف کاذب راه حلی است. – مستطیل های فوم پا که ما به دیدن آنها در ساختمان های تجاری عادت کرده ایم، شما را آزار می دهند، باید بدانید که طرح و مدل های سقف کاذب جدیدی وجود دارند که شیک به نظر می رسند و گزینه بسیار ایده آل هستند.

چند دلیل خوب برای انتخاب سقف کاذب در مقابل سقف گچبری

آسان

علاقه مندان به بهبود خانه موافق هستند که اکثر صاحبان خانه می توانند به راحتی و به سرعت از پروژه سقف کاذب استفاده کنند. نصب آن دشوار نیست، آشفتگی ایجاد نمی کند و نسبتاً سریع کامل می شود.

تزئینی

وقتی صحبت از دکوراسیون و طراحی به میان می آید، گزینه های شما با سقف کاذب بی پایان است. به سادگی وب سایت آکاژ را مرور کنید و دلیل آن را متوجه خواهید شد.

کاربردی

یکی از بزرگترین مزیت های سقف کاذب دسترسی آسان شما به لوله کشی، سیم کشی و کانال کشی است. در صورت بروز هرگونه مشکل تعمیر و نگهداری، می توانید به سادگی قطعه سقف کاذب را بردارید. اگر سقف کاذب آسیب دید، به سادگی آن را بردارید و جایگزین کنید.

سقف کاذب در مقابل سقف کشویی

سقف کاذب دقیقاً همان تایل آکوستیک آلومینیوم است که به آن سقف کاذب هات استمپ نیز می گویند. این اصطلاحات به نوعی از پانل های سقفی اشاره دارد که در زیر سقف سازه اصلی آویزان است. به عبارت دیگر، سقف کاذب یک پایه سازه ای دائمی را تشکیل نمی دهد، بلکه به عنوان پوششی برای چارچوب محکم تر فوق عمل می کند.

ارجاع

پیشنهاد میکنیم برای دریافت اطلاعات تکمیلی و مشاهده نمونه کارهای بیشتر و کسب اطلاعات دقیقتر به سایت آکاژ مراجعه نمایید

درباره‌ی نویسنده

vida

نظرات