سفر رفتن این روزها بسیار ساده تر‌از‌قبل گشته است و امروزه این امکان برای رابطه مندان به سفر تهیه شده که بخش اعظمی از برنامه ریزی سفر خویش را به یک تور‌ مسافرتی بسپارند و با توهم ساده به پیگیر جاذبههای گردشگری مقصد توریستی خود باشند و پیشنهاد ما برای خرید تورهای خارجی‌ آژانس‌ مسافرتی نامی گشت‌ خواهد بود که با گردآوری کادری مجرب از بهترین کارشناسان ناحیه گردشگری ، همراهی با بیشتر از 900 ایرلاین به 70 سرزمین و چنین دسترسی مستقیم با سامانه رزرو آنلاین 200 هزار هتل در 12 هزار شهرستان دنیا توانسته بهترین تور‌های‌ مسافرتی به مقصودها جذاب را شما جهت گذراندن تعطیلات شما عزیزان پدیدار درست کند .

درصورتی‌که هنوز نرم افزار ریزی سفر را نکرده اید ، بدانید که این روزها صحیح زمانی است که بتوانید تورهای ظاهری به مقاصد مالدیو ، سریلانکا و بالی را با ارزان ترین قیمتها رزرو یا خریداری نمائید ، خوشبختانه با سرشناس سیاحت براحتی امکان خریداری دام خارجی به مقاصد‌ پرطرفدار‌ جهان به صورت‌ آنلاین‌ در دسترس شماست و به اضافه کیفیت فروش حضوری را برایتان میسر تر کرده است تا بدون هیچ‌ گونه نگرانی و مشکلی بتوانید خرید تور مسافرتی خود را در مسکن هایتان اجرای دهید . بی شک تورهای مقاصد مورد نظرتان را به دلیل طرح‌ریزی دقیق پرید رفت و برگشت ، ویزا ، ترانسفر فرودگاهی ، اقامت در هتل ، همراهی راهنمای تور‌ ، دیدن گیرایی های جذاب و دیدنی اهداف موقع نظرتان می تواند برای شما بهترین تعیین گردد تا سفری خاطره انگیزی را در طبیعت‌ بکر‌ این 3 مملکت تجربه نمائید .

خوشگل ترین جزیرههای گردشگری در مجمع‌ الجزایر مالدیو

تور مالدیو یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تجربه مربوط به سفر مملو از استراحت مطلق ، فرار از شلوغی شهر و آب و هوای مطبوع و مسرت‌زا است . اگر همراه دارید تعطیلاتی فراموش نشدنی و خاطره انگیزی را در دل حالت بکر طی کنید ، تور مالدیو نامی‌ گشت‌ بهترین‌ انتخاب‌ برای شما می خواهد بود . علاوه بر این ، مالدیو یکی از رمانتیک ‌ترین مقاصد برای همسر های جوانی خواهد بود که به پی گزینش مقصد سفر برای ماه عسل خودش هستند . مالدیو صورت‌پذیر از 1192 جزیره مرجانی است که در جنوب غرب کرانه‌های هندوستان درست شده می باشد و ظاهر زیبای مبهوت کننده ای دارد .

۲۰۰ جالب است بدانید جزیره‌ مالدیو برای سکونت مردم اهل هستند و 100 جزیره مالدیو به گردشگری مختص داده شده ‌است . دین اصلی مردم مالدیو اسلام شد و سنی بوده و نیز قدم اسلام در مالدیو به دوره دوازدهم میلادی بازمی ‌گردد . در راهنمای سفر با تله مالدیو در سایت گردشگری نامی گشت‌ تمام اطلاعات مورد لزومی که الزاماً باید پیش از خریداری دام مالدیو ارزان بدانید را قادر خواهید بود تحقیق دهید . در کل تور‌ مسافرتی مالدیو برای افرادی که توجه ‌مند به تفریحات آبی ، خورشید گرفتن ، آب ‌تنی لب دریا ، و لذت بردن از آرامش کامل در دل ظاهر زیبا ‌های طبیعی طبیعت به دور از شلوغی هستند ، به قوت پیشنهاد می کنیم.

تور مالدیو

همچنین برای سفر‌ به مالدیو نیازی به خواهش ویزا قبل از سفر ندارید و فرقی نمی ‌کند که پاسپورت‌ چه کشوری را داشته باشید . در کل ویزا مالدیو فرودگاهی می باشد و وقتی به فرودگاه مالدیو برسید فرم روادید را در فرودگاه پر می ‌کنید و مودت ویزای فرودگاهی مالدیو در پاسپورت‌ تان زده خواهد شد . ضمنا مدارک لازم برای مسافرت به مالدیو تنها پاسپورت با حداقل‌ 6 ماه اعتبار ، ووچر رزرو‌ اتاق در یکی از هتلهای مالدیو که دارای سرگذشت ورود و برون‌رفت از هتل‌ باشد ، است . حداکثر مدت روزگار اقامت در مالدیو هم 30 موقع است و پیشنهاد میکنیم برای سفر به مالدیو ، تور مالدیو نامی گشت‌ را خریداری دهید تا در طول سفر صفر نگرانی‌ درخصوص رزرو هتل ، بلیط‌ هواپیما‌ مالدیو ، ویزا و حمل و نقل در مالدیو و . . . نداشته باشید .

بهترین روزگار برای سفر به مالدیو بین ماه‌های آذر‌ ماه تا فروردین ماه است‌ دسامبر و آوریل است که آب و هوا‌ خشک ‌تر است ، نفحه باد کمتری دارد و هوا گرمتر است . بیشتر مسافران این بازه زمانی را تاپ ترین دوران برای سفر به این جزیره یادشده اند ، اما فاکتورهای دیگری همان وجود دارد که بایست دوره انتخاب سال برای جابجایی به اینجا در دید بگیرید ، صحیح مثل هنگامی که زندگی آبی ویژه ای را ببینید و کامل ترین پیشنهادات شور انگیزی را نمایان کنید . هر جزیره در مجمع الجزایر دارای آب و هوای خاص خود خواهد بود ، اما‌ الگو‌های‌ کلی‌ وجود دارد‌ که در طول سال اتفاق‌ می‌افتد .

در آخر می توانید به نگریستن محبوب ترین جاذبه‌های توریستی مالدیو بروید؛ جزایر کوچک پوشیده از نخل و نارگیل ، ساحل‌ها زیبای مرجانی با شن ‌های سفید ، دلفین ‌ها و ماهی‌های رنگین ، مرداب‌های نرم و زلال لاجوردی و بالاخره استراحتگاهی رویایی لب ساحل؛ همگی شما را مبهوت و شیفته خودشان می به جا آورد . به جز بر بهشت مرجانی ، مالدیو جاذبه‌های توریستی متنوعی دارد که از جمله ” نمازگاه مفصل ماله ” که کهنسال ‌ترین نمازگاه مالدیو خواهد شد و از سنگ مرجانی ساخته تبدیل شده و از طرح ‌های پیچیده قرآنی در ساخت آن بهره برداری شده خواهد شد . پای‌افزار ملی ، مقر مولی آگ ، مسجد قدیمی و بازار ماهی ماله نیز از دیگر نقاط دیدنی دیار ماله هستند ، که در تور مالدیو سعی‌ کنید حتما به دیدن آنها بروید .

سفر با جال سریلانکا ، بهشتی‌ برای توریست ها !

سریلانکا ، در اصل کشور کناره‌ها خوشگل و بدون انتها ، رد تاریخی متفرق ، مردمی خوش‌خو و میهمان ‌نواز و ارض تجربههای خوشمزه و ارزان است که بهترین گزینه برای مهاجرت کردن بشمار می رود‌و اینکه سرزمین های بسیار محدودی در این نفرت زمینی است که به اندازه‌ این مقصد سرسبز ، جذب ‌ها و آثاری را داشته گردد که در گروه پس‌افت جهانی یونسکو به ثبت رسیده باشند و شما مسافران علاقه مند میتوانید فرهنگ زیادتر از 2000 ساله‌ سری لانکا را درست در بقایای آثار کهن تماشا کنید آن نظاره گر باشید؛ این مقصد حیرت‌آور و رویایی وقت به موقع بیشتر‌از‌قبل جای خود را در وسط مقاصد گردشگری برتر پیدا کرده به همین دلیل تور‌های‌ نوروزی هر ساله به این شهر جزو پرطرفدارترین پکیجهای مسافرتی بدل‌ شده‌ است‌ و کلی توریست و گردشگر از کل دنیا به دلبستگی لذت گرفتن از این جاذبه‌های مختص به‌ تک ، به این نقطه از سرزمین منحصر به فرد سفر می ‌کنند .

به تهور می توان گفت که سریلانکا یک مقصد‌ توریستی بکر‌ و بالا ‌العاده ای است که با وجود تماما این خوشگلی ‌هایش ، هنوز آن طوری که باید به جهانیان معرفی نشده است و این بدان معناست که در این مملکت از سیل‌ جمعیت گردشگران مربوط به خبر نابود و در امتداد اگر از تفریحات ساحلی و آب‌ و‌ هوای استوایی آن خسته‌ شدید حتما به مناطق‌ مرتفع‌ و سرسبزش بروید و در چشم‌ اندازهای بکر گردنه ها از زیبایی طبیعت آن همگانی کیف نمائید و اگر هم می ‌خواهید کوه‌گردی کنید ، سری لانکا در اصل مقصدی بالا ‌العاده برای شماست؛ از دیگر تفریحات وجود در این نیت موج ‌سواری و غواصی در سواحل آن است؛ بنابراین ، اگر گردشگری روشن هستید که دوست ندارید یک جا نشسته و تنها از فضا لذت ببرید ، چنانچه می ‌خواهید ماجراجویی و هیجان‌ را تجربه کنید سری‌ لانکا بهترین‌ گزینه برای شما است .

موضوعی که حائز اهمیت است این بوده که با خرید یا رزرو تور سریلانکا ، قسمت زیادی از پریشانی هایتان برای سفر به این دیار را منتفی می دهید ، زیرا نمایندگی مسافرتی نامی گشت با ارائه آفر خاص تله سریلانکا توانسته برای شما امکاناتی همچون : گشت شهری‌ (در کشور های سریلانکا) ، ترانسفر فرودگاهی (فاصله فرودگاه تا هتل درباره نظر) ، بیمه مسافرتی (بیمه حین‌ سفر‌ با تور سریلانکا) ، راهنمای فارسی زبان (تور رئیس آشنا به شهرهای سریلانکا) و توضیحات مراکز خرید سریلانکا با تنزل های باور نکردنی و . . . را به گونه ای برای شما میسر ادا کند که با خیال ساده از جذبه های مقصدتان کلی لذت ببرید و با خاطرههای خوبی از سیاحت به سریلانکا برگردید .

زیباترین طبیعت زمانه را در سفر با تور بالی خواهید دید !

همه ما اسم جزیره بالی را دفعه ها شنیده‌ ایم و می‌دانیم مقصدی ناب و بکری است ! اما کمتر کسی دقیقا خبر دارا است که بالی کجاست و دلیل شهرت عجیب آن دقیقا در چیست ؟ در این بخش قرار خواهد شد همه چی را درزمینه جزیره بالی به شما بگوییم ، درمورد سفر به بالی و هزینه‌های آن عرض بزنیم ، از جذبه ‌های مختص به سوی فرد و شگفت ‌انگیز قلمرو خدایان بگوییم تا بتوانید با اطلاعات کامل برنامه ریزی سفرتان را بکنید . پس اگر دلتان می‌خواهد بدانید در بالی چه اطلاع است ، برای یک جابجایی چند دقیقه‌ ای به بهشت آسیای شرقی با ما همراه باشید .

بالی جزیره‌ ای در دیار اندونزی است که با داشتن سواحلی رویایی ، امتیاز پنجم زیباترین سواحل در دنیا را به خودتان اختصاص داده است . تور بالی با داشتن بالاترین تنوع گونه‌های دریایی ، صخره‌‌های‌ مرجانی و طبیعتی با چشم اندازی شگفت انگیز به مقصدی رویایی برای گردشگران در همه دنیا تبدیل شده است . زندگی انسان ها بالی نیز تحت تأثیر این طبیعت بکر و بی نظیرش بر 3 اصل رابطه‌ معنوی بین بشر ، خدا و طبیعت بنا شده‌ است‌ و همین اعتقاد‌ باعث‌ شده‌ تا بالی جزیره ‌ای بیش آرامش بخش و نوبت از تنش باشد.

درصورتی‌که قصد سفر به مقصدی با طبیعتی بکر ، دنج و به دور از هیاهو و شلوغی شهر‌ را دارید تور‌ بالی نامی‌ گشت می تواند بهترین انتخاب شما است . علاوه بر این در هجرت به بالی می‌ توان از تفریحات آبی ، کوهنوردی‌ و جنگل نوردی هم لذت ببرید . خوب‌ موضوع‌ بعدی بهترین هنگام سفر به بالی است که این موضوع دقیقا به منظور شما از سفر‌ به این جزیره بستگی دارد . اگر با هدف گردشگری و توریسم به این جزیره سفر‌ می بکنید ، قطعا عالی ترین زمان مهاجرت برای شما اردیبهشت تا مهربانی خواهد بود .

آب ‌و هوای بالی در این بازه هنگامی در معتدل ‌ترین و لذت‌بخش‌ ترین حالت ممکن قرار دارد . البته بایست به این مساله توجه داشته باشید که هزینه اقامت و جابجایی در این بازه هنگامی بیشتر‌از‌دیگر فصل‌های سال شده است . اما اگر به هر دلیلی برای شما مهم است که با یک خرجی به‌ صرفه به بالی سفر‌ کنید‌ ، قطعا مهر‌ماه‌ تا اردیبهشت ماه بهترین انتخاب شما خواهد بود و همچنین بهتر است قبل از خریداری تور بالی برای مشاوره کارشناسان نامی گشت در ارتباط باشید .

 

نتیجه‌گیری‌ نهایی

در حال حاضر می توانید با انتخاب تورهای ارائه شده برای تورهای مالدیو ، سریلانکا ، بالی و . . . از سمت آلبوم نامی گشت که شامل تورهای متنوع و مقرون به صرفه‌ است‌ ، کیفیت‌ و آرامش‌ را در بالاترین رو تجربه کنید . هرچند ناگفته نماند که افرادی که اشتیاق مند به شرکت در تورهای خارجی به این خواسته‌ها هستند ، می توانند به جز بر مراجعه به پیج اصلی سایت نامی گشت به آدرس namigasht .com بازگشت کنند و نرخ‌ تورهای مالدیو ، سریلانکا ، بالی را مشاهده کنید و با توجه به بودجه خویش گلچین های مناسبی را داشته باشید . ضمنا مجموعه نامی‌ گشت سالهاست بعنوان مجری و برگزار کننده اصلی تورهای بیرونی در متنوع ترین حالت فعالیت‌ دارد‌ و مژده اینکه شما می توانید در کنار تور مسافرتی خود از پشتیبانی 24 ساعته و در حین‌ سفر‌ آژانس نامی گشت‌ بهره مند شوید

لازم به ذکر است که آژانس نامی گشت‌ در حال حاضر تنوع بی نظیری را در تورهای آورده شده در بالا عرضه کرده است که شامل تور‌های‌ 3 شب و 4 روز ، 4 شب و 5 تاریخ ، 7 شب و 8 روزه و . . . بوده است که شما عزیزان این امکان را دارید کیفیت و آرامش‌ در سفر‌ را در بالاترین سطح آن تجربه کردن کنید و بی‌تردید نا گفته نماند که شما مسافران در خصوص اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان با امتحان این گروه با عدد تلفن 5 رقمی ما بشماره 49398 – 021 تماس بگیرند و در خصوص دام مورد علاقه خود هر سوالی دارید بپرسید و با خیال راحت‌ سفری‌ آرامش بخش و عالی را آزمون کنید .

درباره‌ی نویسنده

vida

نظرات