خرید smart iptv

توسط 7 اسفند 1400 رپورتاژ

از جمله کانال های HD مورد علاقه شما. از نظر کاربر، IPTV بسیار شبیه کابل یا ماهواره سنتی است.  ایران iptv  تلویزیون را روشن کنید، درخواست کانال کنید و بالا می آید. حتی یک ستاپ باکس هم وجود دارد که مانند کابل یا ماهواره به تلویزیون متصل می شود. اما استفاده از پروتکل اینترنت برای ارائه محتوای تلویزیون دیجیتال، برخی از ارائه دهندگان خدمات را قادر می سازد تا خدمات را در سراسر پلتفرم ها ادغام کنند و همگرایی خدمات صوتی، داده ها و تلویزیون را به خانه بیاورند.

فرآیندی که در پایان سال 2018 آغاز شد و نیازمند تجزیه و تحلیل و انتخاب فن‌آوری‌ها و زبان‌های بهینه،  فروش iptv  تبدیل تمامی کارکنان به آنها و سپس طراحی مجدد و توسعه مجدد طیف کامل محصولات ZAFIRO ایجاد شده در 12 سال گذشته است. همه اینها با پشتوانه دانش انباشته شده، با نیازها و انتظارات بخش به عنوان مرجع و با هدف ایجاد تحول در فناوری فعلی در بازار، رسیدن به سطحی بالاتر از سطحی که شرکت قبلاً به آن رسیده بود. محصول از قبل موجود

خلاصه کردن پروژه ای به این بزرگی در پنج کلمه دشوار است، اما می توانیم به شما اطمینان دهیم قیمت iptv    که یکی از بزرگترین چالش های آوردن ZAFIRO به یک معماری صرفاً ابری، ریختن تخصص به دست آمده در طول سال ها در یک سیستم کاملاً جدید بوده است. ZAFIRO دوباره خود را در فضای ابری اختراع کرده است تا یک بار دیگر یک اختلال تکنولوژیکی ایجاد کند و به تکامل از آن ادامه دهد. به قول خورخه گارسیا، معمار نرم افزار ZAFIRO، «از دانستن بیشتر شروع کنید».

مزیتی که با لیست طولانی دنبال می شود، مانند اینکه یک زنجیره می تواند مدیریت شرکتی متمرکز املاک مختلف خود را به روشی طبیعی   اکانت آی پی تی وی  و دوستانه از هر مکانی داشته باشد. یا تجربه ای حتی بهینه تر برای میهمان، که از تمام خدمات هتل به صورت شخصی لذت می برد و تنها با یک کلیک از دستگاه تلفن همراه خود و همچنین از طریق صفحه نمایش هتل به آنها دسترسی خواهد داشت. اکنون بیش از هر زمان دیگری، تعامل موانع فیزیکی را از بین می‌برد و به مؤسسه اجازه می‌دهد تا مراقبت و خدمات را به کاربران خود در هر کجا، قبل، در طول و بعد از اقامت ارائه دهد. ZAFIRO Cloud یک مدل ارائه خدمات با هدف پاسخگویی به تقاضای بالاتر به روشی پایدارتر و کارآمدتر است. به طور مستقیم، بلافاصله در طول زمان، با هزینه تقریبا ثابت و تاثیر مدیریتی. هدف نهایی این است که مهمان درک کند که همه چیز به سرعت و به راحتی کار می کند.

 

 

 

درباره‌ی نویسنده

behzad