در زمانی که خدمات پروازهای برنامه ریزی شده ک

 

او استدلال می کند: “ایالات متحده آمریکا بازار خوب و مستحکمی است و مدتی است که بوده است.”

اگرچه ممکن است مانند رونق سال های 2007-2008 نباشد، که برخی دوست دارند آن را با آن مقایسه کنند، اما این یک بازار عادی نبود و ما نمی خواهیم به آن روزها بازگردیم.

بانس انتظار دارد که وضعیت در طول سال‌های آینده تغییر چندانی نخواهد کرد، زیرا «تقاضای سرکوب‌شده  بلیط هواپیما از سال‌ها خرید هواپیما به تعویق افتاده در حال حاضر به بازار عرضه می‌شود

اهش یافته است، چارتر همچنین انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان را برای حفظ تداوم پروژه ها ارائه می دهد. هنگام پرواز کارکنان بین‌المللی برای پروژه‌های حیاتی مانند حفاری، دکل‌های دریایی و کشتی‌ها، با تغییر قوانین کشورها به طور منظم، مهم است که با یک کارگزار چارتر کار کنید که به طور کامل از مرزها، مقررات و محدودیت‌های رسمی مطلع باشد. ما از نزدیک با مشتریان خود کار می کنیم و آنها را از طریق این مناظر پیچیده و همیشه در حال تغییر راهنمایی می کنیم.
وظیفه مراقبت از کارگران بحرانی
کنترل لجستیکی

همانطور که قوانین کشورها به طور منظم تغییر می کند، فرآیندها و منابع داخلی ما تضمین می کند که در هر نقطه مشخصی از مرزها و محدودیت های رسمی برای کمک به راهنمایی مشتریان خود به طور کامل مطلع هستیم. امروزه برای ما، این به معنای به روز نگه داشتن مسیر و الزامات فرودگاه برای هواپیما و مسافران به طور خاص در رابطه با تأثیرات تغییرات مرتبط با کووید-19 است. این امر برای اطمینان از اینکه پروژه‌های کلیدی مشتریان در مسیر خود باقی می‌مانند و با قوانین کشور در  بلیط هواپیما تهران مشهد حال تغییر به تأخیر نمی‌افتند، بسیار مهم است.

درباره‌ی نویسنده

behzad

نظرات