یکی از بهترین و زیبا ترین کنسول که بعد از پلی استیشن خانگی میباشد. این کنسول در سال 1999 خبر ساخته شدن آن در کشور ژاپن انتشار شد و بعد از یک سال دیگه به بیرون عرضه شد. این بازی ویدیویی نسخه دوم بازی های ویدیو سونی است که بعد از انتشار آن در کل جهان سرو صدای زیادی داشت. چرا که تا بحال اینطوری بازی های ویدیویی از کنسول پلی استیشن شاهد نبودیم. در این میان یکسری بازی های جذاب از جمله بازی تیکن چهار, بازی خدای مشت, بازی خدای جنگ, بازی سیمز و… انتشار شده اند توانست محبوبیت بیشتری بین کاربران داشته باشد.

بازی خدای مشت, بازی خدای جنگ

بازی تیکن 4 پلی استیشن دو

یکی دیگه از بازی ویدیو های پلی استیشن دو بازی تیکن 4 است. این بازی ویدیویی چهارمین ورژن بازی تیکن است که در شرکت نامکو ساخته و منتشر شده است. این بازی در اوایل ۲۰۰۱ ژوئیه برای اولین بار بر روی کنسول پلی استیشن دو به بازار عرضه شد.یک نسخه بسیار زیبا و جذاب که میتواند کیفیت کار شرکت نامکو رو نشان دهد. در سال ۲۰۰۱ بازی های زیادی رو پلی استیشن دو عرضه میشدند اما هیچکدوم به اندازه بازی تیکن و مورتال کمبات جذاب و شیرین نبودند. در بازی تیکن چهار شخصیت های جدیدی اضافه شده اند.

در این بازی شخصیت های بزرگ همچون پاول+لی+کینگز+و… وجود دارند که مثل همیشه بازی تیکن رو شیرین تر کرده اند. از این بازی شما میتوانید با دوستان خود نیز بازی کنید.  بازی تیکن چهار میتوانید از سافت دانلود بصورت رایگان دریافت کنید

بازی زیبای سیمز برای پلی استیشن دو

بازی سیمز یکی از معروفت ترین و بهترین بازی های هست که کاربران متعددی از این بازی خاطر دارند. تنها بازی هست که توانسته رکورد دانلود کننده خود را در سطح جهان بزند. بازی سیمز یک بازی واقعیت زندگی رو دنبال میکند.

در بازی هاروست مون نسخه که برایپلی استیشن وان آمده بود یک نسخه مدرن و جدید که در رابطه با ساخت یک زندگی عالی بود در روستا که این بازی در سال ۱۹۹۴ عرضه شد. بعد از چند سال بعد کمپانی سیمز نسخه اول بازی خود رو انتشار کرد.

بازی زیبای خدای مشت

این بازی توسط کمپانی  یکی از بهترینت بازی ها ی پلی استیشن دو توسعه و طراحی شده است میتوانید با دانلود رایگان این بازی به جمع طرفداران میلیون بازی خدای مشت بپیوندید. این بازی در بک اکشن و مبارزه دنبال میشود.این بازی در دو کنسول پلی استیشن دو و سه میباشد که نسخه سوم این بازی در اکتبر سال ۲۰۱۱ توسط شرکت کاپسکنان انتشار شد در این بازی شما شخصیت اول بازی رو در اختیار دارید طوری که با استفاده از دست های قدرتی باید بر دشمنان که آنها همیشه از سلاح های سرد و گرم و حتی با استفاده از هنر های رزمی به سوی شما میایند باید بر آنها پیروز شوید..

دانلود بازی زمان بحران Time Crisis II.

یکی دیگه از بازی های پلی استیشن دو بازی تایم کریس همان زمان بحران است. این سبک بازی در دهه ۲۰۰۳ طرفداران بسیاری به خود جذب کرد. اولین بازی در سبک تیر اندازی که توسط کمپانی توسعه یافته شد. بازی که در سبک تیراندازی اول شخص بود. در آن زمان بازی های تیر اندازی اول شخص در پلی استیشن دو نیامده بود. گرافیک بسیار جالب این بازی برای کاربران بسیار جذاب بود.

بازی زمان بحران از عناوین ترین بازی های رایانه پلی استیشن دو محسوب میشود. این بازی در تاریخ ۲۰۰۱ اوکتبر به بازار عرضه شد. برای اولین بار این بازی در کشور ژاپن در پلی استیشن دو به اجرا در آومد.این بازی برای رده سنی ۱۳ به بالا مناسب میباشد.

بازی بسکتبال NBA 2K10

یکی دیگه از بازی های ویدیویی برای کنسول پلی استیشن دو بازی  میباشد. در سال ۲۰۰۹ کمپانی نسخه اول بازی بسکتبال رو انتشار کرد این بازی در ماه نوامبر به بازار عرضه شد. و یکی از پر فروش ترین بازی های پلی استیشن دو بود. بازی بسکتبال که اولین نسخه این بازی رو کنسول پلی استیشن آمد سرو صدای زیادی داشت. معمولا این نسخه رو تویی گیم نت ها یا کلوپ های روزانه بازی میکردند. هم اکنون نسخه این بازی برای پلی استیشن دو میتوانید دریافت کنید. در این بازی شما هدایت تیم رو برعهده دارید که  میخواهید در رقابت های لیگ و مسابقات جهانی اول باشید.

درباره‌ی نویسنده

vida