علاقه مندان به Aquaracer متوجه خواهند شد که سیکلوپ خرما با یک پنجره ساده در ساعت 6 جایگزین شده است. خرید ساعت  به دلایل فنی حذف شد، زیرا حفظ فناوری برای نصب در زیر کریستال یاقوت کبود برای چنین مقاومت بالایی در برابر آب دشوار شده است. Aquaracer Professional 1000 Superdiver قرار است در جولای 2022 با قیمت تقریبی 6650 دلار وارد فروشگاه ها شود.

Patek Philippe از زمان سفر با تقویم سالانه در Watches & Wonders با New Movement، Dial و Case رونمایی کرد.

 

با تقویم سالانه زمان سفر ، Patek Philippe یک ساعت بسیار پیشرفته GMT را به نمایش می گذارد که اکنون با یک تقویم سالانه ادغام شده است – تقویم دوم فقط به یک اصلاح تاریخ در سال در 1 مارس نیاز دارد و اولین بار در سال 1996 به بازار معرفی شد. دو عارضه نشان‌دهنده اولین نمایش برای تولید باسابقه سوئیسی است.

نبوغ فنی این تقویم سالانه جدید در این واقعیت نهفته است که همیشه تاریخ دقیق زمان محلی را نشان می دهد خرید ساعت اصلی . به منظور ارائه این قابلیت، مهندسان این برند یک حرکت خود پیچشی جدید، Caliber 31-260 PS QA LU FUS 24H، با مکانیزم زمان سفر که تقویم سالانه را کنترل می‌کند و امکان تصحیح تاریخ را، به جلو و عقب، ایجاد کرده‌اند. .

کمتر از هشت درخواست ثبت اختراع برای این عالم کوچک که از 409 قسمت تشکیل شده و به یک روتور کوچک مجهز است، ثبت شده است. آنها به عناصر مختلفی مربوط می شوند که دقت، کارایی، قابلیت اطمینان، امنیت و کاربر پسندی را بهبود می بخشد.

درباره‌ی نویسنده

behzad

نظرات